16 lutego w Szkole Podstawowej w Borzęcinie Dużym zostały rozegrane gminne zawody w halową piłkę nożną w kategorii wiekowej dzieci (IV- VI kl.). W turnieju chłopców udział wzięły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym, Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych, Szkoła Podstawowa w Zielonkach, Szkoła Podstawowa w Starych Babicach. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Koczarg Starych i będzie ona reprezentować gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się 22 lutego w Ożarowie Mazowieckim.
         W zawodach dziewcząt wystartowały dwie szkoły: Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym oraz Szkoła Podstawowa w Starych Babicach. Rywalizację dziewcząt wygrały 8:0 reprezentantki Szkoły Podstawowej z Borzęcina Dużego. Po cztery bramki zdobyły Natalia Matuszewska i Oliwia Matusiak. Nasze dziewczęta 23 lutego wystartują w mistrzostwach powiatu, które odbędą się w Borzęcinie Dużym.
        Michał Skorupiński

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.