Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Borzęcinie Dużym wygrały powiatowe zawody w halowej piłce nożnej w kategorii wiekowej dzieci (kl. IV-VI).
        W turnieju prawo startu mieli mistrzowie gmin wchodzących w skład powiatu warszawskiego zachodniego. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn: SP w Borzęcinie Dużym, SP w Lesznie, SP nr 1 w Błoniu, SP w Kampinosie, SP nr w Ożarowie Mazowieckim. Zawody rozegrano w formule każdy z każdym. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze nie tracąc żadnej bramki. Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Matuszewska uczennica klasy VI a SP w Borzęcinie Dużym.
       Skład SP w Borzęcinie Dużym: Natalia Matuszewska, Martyna Sujkowska, Natalia Buczulak , Oliwia Salwowska, Julia Milewska, Oliwia Matusiak, Gabriela Dziudzi, Paulina Napiórkowska, Judyta Witt, Julita Pawlaczyk.
 
Wyniki:
SP w Borzęcinie Dużym– SP w Lesznie 1:0
SP w Borzęcinie Dużym– SP w Kampinosie 5:0
SP w Borzęcinie Dużym– SP nr 1 w Błoniu 2:0
SP w Borzęcinie Dużym– SP nr 2 w Ożarowie Mazowieckim 5:0
 
                         Klasyfikacja końcowa:
                1. SP w Borzęcinie Dużym
                     2. SP w Lesznie
                     3. SP nr w Błoniu
                     4. SP w Kampinosie
                                                                                                      5. SP nr 2 w Ożarowie Mazowieckim
 
                Michał Skorupiński