Wszystkie barwy Jesieni

 

W naszym przedszkolu , kiedy liście, żołędzie i kasztany spadają z drzew, rozpoczyna się czas przygotowań do kolejnej edycji Rodzinnej Twórczości Plastycznej. W tym roku były to dwa tygodnie do 23 października.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Przedszkolaki ze wszystkich grup przygotowują się także na zajęciach z rytmiki do koncertu, na którym zaprezentują się ze wszystkimi piosenkami, które poznały do tej pory. Jesienny Koncert odbył się 29 października 2018 roku na małej Sali. Wszystkie dzieci śpiewały z werwą, przejęciem i zaangażowaniem. Pięknie prezentowały się w opaskach z listkami w kolorach jesieni.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Następnie najmłodsze przedszkolaki zostały pasowane na przedszkolaka przez dwie Panie Dyrektor. Miejmy nadzieję, że magiczne dotknięcie Dużym Zaczarowanym Ołówkiem, da im poczuć się prawdziwym mądrym przedszkolakiem. Każdy maluch z przejęciem dzierżył w małej rączce kolorową kredkę.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Z kolei nadszedł czas nagrodzenia wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki, a śpiewające dzieci z każdej grupy dostały przydatne drobiazgi do prac plastycznych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Każdy taki Jesienny Koncert jest źródłem radości dla naszych pociech oraz wszystkich nauczycieli.

Monika Skorupska