Konkurs Plastyczny „Tygodnia Czystości Wód”.
                                                                                            XVIII edycja

       Tematyka prac:
1. Uprawianie sportu wędkarskiego, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa nad wodą.

2. Radosna ekologia oraz czystość akwenów wodnych i ich otoczenia, pn. „Rzeka, jezioro, zalew – dla ludzi i zwierząt, ryby polskich wód”.

       W konkursie mogą wziąć udział:
                      młodzież szkolna do 16 roku życia

       Celem konkursu jest pokazanie konieczności dbania o bezpieczeństwo i o środowisko naturalne, za pomocą znaku plastycznego, obrazu, ewentualnie tekstu lub plakatu, który powinien być sprowadzony do minimum.

       Konkurs zostanie rozegrany w następujących kategoriach wiekowych:
1. Wiek od 3 do 5 lat.
2. Wiek od 6 do 10 lat.
3. Wiek od 11 do 13 lat.
4. Wiek od 14 do 16 lat.

       Prace mogą być wykonane wyłącznie techniką płaską (collage, malarstwo, plakat, grafika, rysunek bez oprawy). Format prac max 50 cm x 70 cm. Do konkursu dopuszczone będą prace zbiorowe, wykonane przez maksymalnie 5 osób.
       Mile będą widziane prace w konkursie z każdej pory roku, albowiem Zarząd Okręgu Mazowieckiego PZW planuje ozdobić nimi kalendarz dwunastostronicowy na 2020 r., z zachowaniem zobowiązań do autorów określonych powyżej.

       Prace oddajemy do 21.03.2019 do p. R. Kubika