EuroWeek warsztaty językowe dla klas VII i VIII w dniach 7-11 września 2019 roku!
       Program EuroWeek (strona internetowa: http://euroweek.pl) jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.
       Zajęcia są prowadzone w języku angielskim i mają formę interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń. W trakcie trwania warsztatów wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z zasadami Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki, Azji, jak również międzynarodowych wymian młodzieży.
EuroWeek to niezapomniane chwile świetnej zabawy, integracja młodzieży z całego świata i szlifowanie języka angielskiego. Angielski jest językiem globalnym i posługują się nim ludzie o różnych akcentach. Warto uczyć się takiego języka, ponieważ nauka angielskiego nie jest ukierunkowana jedynie na konwersację z native speakerami z krajów anglojęzycznych. Pobyt na warsztatach EuroWeek daje możliwość rozmowy w języku angielskim z młodymi ludźmi ze wszystkich kontynentów!
       Na EuroWeeku nikt nie boi się odezwać w języku obcym, każdy może popełnić błędy, ważne jest przełamanie się i zdobycie bezcennego doświadczenia.
       Zakwaterowanie – jeden z ośrodków wypoczynkowych (każdy pokój z łazienką). Wszystkie obiekty znajdują się pod Wrocławiem.
Fundacja EuroWeek ma do dyspozycji następujące ośrodki wypoczynkowe:
– „Silesia” w Długopolu Dolnym,
– „Aleksander” w Długopolu Zdroju,
– „Słoneczna” w Międzygórzu.
       Na siedem dni przed wyjazdem otrzymamy informację od organizatora, w którym z tych trzech ośrodków zostaniemy zakwaterowani.
Wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja).
       Cena warsztatów wynosi 380 złotych. Do tego dochodzi około 80 złotych na pociąg w obie strony. Bilety na pociąg kupią opiekunowie czyli panie I.Jaźwińska i K.Sowińska.
       Prosimy o przynoszenie podpisanych zgód i zaliczki w wysokości 100 złotych do 12 kwietnia.
1 września będziemy zbierać pieniądze na pociąg. Dokładna kwota zostanie podana na stronie szkoły.
Resztę kwoty czyli 280 złotych należy wpłacić organizatorowi w dniu przyjazdu.
                                                             
        Iwona Jaźwińska i Katarzyna Sowińska