Ostatni  tydzień listopada w Szkole Podstawowej w Borzęcinie Dużym upłynął pod znakiem poezji. We wtorek 26 listopada odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I – III.  Reprezentanci klas młodszych recytowali wiersze dla dzieci Juliana Tuwima. Do etapu gminnego przeszły trzy osoby:

                Marek Wach z klasy IIb, 

               Julianna Rutkowska z klasy IIIb,

                Hanna Goralewska IIIb.

 

       W czwartek odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Recytatorski ,,Wiersze dla dzieci Juliana Tuwima”. Uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom. Komisja konkursowa obradowała bardzo długo. Podium przedstawia się następująco.

    1 miejsce: Gabriel Silva ze Szkoły Podstawowej w Starych Babicach z wierszem ,,Rycerz Krzykalski”

    2 miejsce: Jeremi Dobkowski ze Szkoły Podstawowej w Zielonkach Parceli z wierszem ,,O Grzesiu kłamczuchu”

    3 miejsce: Hanna Dzieciuch ze Szkoły Podstawowej w Starych Babicach z wierszem ,,Słówka i słufka”

 

       Małgorzata Kozaryna