Dnia 12 grudnia uczniowie klas piątych i szóstych pojechali do Warszawy na zajęcia z Native speakerem. Prowadzący, Mark Willis pochodzący z Anglii, przedstawił uczniom dwa tematy: Britishness: Changes in The British Society oraz British Culture Through Pop Music..
       Native speaker doskonale dopasował się do poziomu językowego uczniów.
W trakcie zajęć dzieci miały okazję szlifować swoje umiejętności językowe oraz wzbogacać słownictwo. Warsztaty uświadomiły uczniom, iż język angielski nie jest wcale taki trudny, jak mogłoby się wydawać.
       Po zajęciach udaliśmy się na poczęstunek do bistro Groole. Uczniowie mieli okazję spróbować ziemniaka, tzw. Jacket potato, wypiekanego w starym angielskim piecu. Każdy mógł sobie wybrać dowolne nadzienie do swojego ziemniaka.
       Uczniowie byli zachwyceni zarówno zajęciami z Native speakerem, jak i smakiem pieczonego ziemniaka. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

 

       Iwona Jaźwińska i Katarzyna Sowińska

 

This slideshow requires JavaScript.