W poniedziałek 13 stycznia klasa VII A oraz chór szkolny wystąpili w Centrum Onkologii w Warszawie.

       Dzięki zaangażowaniu dzieci naszej szkoły mogliśmy w szpitalu rozdać aż 200 przepięknych kartek! Dziękujemy ! 😊 Wywoływały one u pacjentów uśmiech, łzy, a najczęściej po prostu wzruszenie. Nasi młodzi wolontariusze podczas rozdawania kartek składali życzenia noworoczne oraz zapraszali wszystkich na przedstawienie.  

       W kaplicy szpitalnej uczniowie zaprezentowali scenki bożonarodzeniowe oraz z przejęciem śpiewali kolędy. Były też tańce z księdzem i dużo, dużo śmiechu. Mamy nadzieję, że umililiśmy Pacjentom ten trudny dla nich czas i sprawiliśmy, że choć na chwilę mogli zapomnieć o swoich troskach.

 

       Maria Goralewska, Iwona Jaźwińska

 

 

This slideshow requires JavaScript.