Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem współpracy naszego przedszkola i Rodziców. To trudna sytuacja dla nas wszystkich, ale razem możemy więcej. Dziękujemy za tydzień pełen wspólnych zabaw oraz za wszystkie dobre słowa.

Otrzymaliśmy od Państwa mnóstwo zdjęć przedstawiających wspaniałe działania dzieci.  Dziękujemy i prosimy o kolejne. Jest nam niezmiernie miło, że dzielą się Państwo z nami, radością swoich dzieci.

Świat się zatrzymał, a w Państwa domach dzieją się prawdziwe cuda. Podziwiamy kreatywność, cierpliwość i wytrwałość.

 

W dniach 23.03 – 27.03.2020 nasze przedszkolaki dzięki swoim Rodzicom, wykonywały rozmaite prace plastyczne doskonaląc przy tym sprawności manualne, pobudzały wyobraźnię i rozwijały kreatywność.

Sprawność ruchową oraz koordynację doskonaliły podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz w domu.

Dzieci pięknie pożegnały Marzannę i powitały Wiosnę. Wiele dowiedziały się na temat nowej pory roku z wierszy oraz podczas spacerów.

 

Poprzez doświadczenia i eksperymenty, poznały zasady transportu wody w przyrodzie. Stworzenie domowych ogródków pozwoliło na przybliżenie dzieciom zasad pielęgnacji oraz etapów rozwoju poszczególnych roślin.

Młodsze dzieci ćwiczyły samodzielności pomagając w wiosennych porządkach. Natomiast starsze przedszkolaki poznały literkę G, doskonaliły analizę i syntezę słuchową oraz przeliczanie we własnym zakresie.

Zabawy sensoryczne pozwoliły na wielozmysłowe poznanie otaczającego świata.

Wspaniale zrealizowali Państwo zadania wynikające z podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Gratulujemy i czekamy na kolejne relacje.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” – Janusz Korczak 

Wystarczy popatrzeć na zdjęcia od Państwa, a świat staje się piękniejszy i  zaczyna się uśmiechać.

DZIĘKUJEMY!!!