Kończy się niezwykły rok szkolny, którego nikt z nas nie zapomni. Ani dzieci, ani rodzice, ani nauczyciele nie byliśmy przygotowani na pandemię, zdalne nauczanie i izolację. Musimy jednak docenić, że wszyscy poczyniliśmy wielkie postępy. Znaleźliśmy się jako rodzice w trudnej sytuacji, która bardzo często wymagała od nas znacznie większej niż wcześniej pomocy dzieciom w nauce. W znacznej większości stanęliśmy na wysokości zadania.

Rada Rodziców na czas pandemii nie zawiesiła działalności, byliśmy do dyspozycji wszystkich, którzy mieli potrzebę się kontaktować lub interweniować w jakiejś sprawie. Odwołane imprezy szkolne oraz decyzja o nie kupowaniu nagród książkowych na koniec roku (ze względu na brak możliwości ich uroczystego wręczenia), pozwoliła zaoszczędzić fundusze z dobrowolnych składek rodziców. Pieniądze te zostaną spożytkowane w latach kolejnych. Jedynie ósme klasy, które żegnają się ze szkołą będą miały uroczyste zakończenie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Odbiór świadectw w piątek – zgodnie z informacją w dzienniku elektronicznym. A dla wszystkich chętnych o godz. 8:00 w Kościele w Borzęcinie Dużym będzie odprawiona Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego (nie ma limitu wiernych, wymagane maseczki).

Życzymy Wszystkim bezpiecznych i miłych wakacji!