Szanowni Rodzice, Dyrekcjo, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!
Chciałabym serdecznie podziękować za lata współpracy na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym.
Przez wiele lat byłam członkiem Rady Rodziców, a przez ostatnie lata przewodniczącą tej rady. Jestem szczęśliwa, że mogłam być częścią tej wspaniałej społeczności. Pomimo, czasem, różnic zdań i wyobrażeń, jak powinna wyglądać idealna szkoła dla naszych dzieci, jestem przekonana, że wszyscy mieli i mają dobre intencje i zawsze chcą jak najlepiej dla dzieci i naszego lokalnego środowiska.
Życzę wszystkim chęci i sił do dalszej społecznej działalności, pracy zawodowej, integracji i wspólnego tworzenia szkoły, która jest przyjazna, wychowuje i kształci kolejne pokolenia Polaków.
Powodzenia!
Marzena Pawłowicz
Przewodnicząca Rady Rodziców