Zachęcamy do  wzięcia udziału w rywalizacji polegającej na zebraniu jak największej ilości makulatury oraz zużytych telefonów komórkowych

 

Zbiórka surowców wtórnych : makulatury i zużytych telefonów komórkowych odbędzie się w terminie:

 

21.09.2020 od godz. 8.00

25.09.2020 do godz. 15.00

 

Zasady bezpiecznej zbiórki surowców wtórnych

 

Szanowni Państwo, konkurs zbiórki makulatury odbywa się w trybie zaostrzonego reżimu sanitarnego z zachowaniem następujących zasad:

  1. Ważymy makulaturę lub/i zużyte telefony w domach, ewentualnie na wadze udostępnionej do konkursu i ustawionej na zewnątrz budynku, Rodzice tylko informują personel placówki o ilości przyniesionej, zważonej i wrzuconej do kontenera makulatury i zużytych telefonach komórkowych.
  2. Kontenery zostaną podstawione w wyznaczonych przez Dyrektorów placówki miejscach na zewnątrz budynku.
  3. Konkurs zostanie skrócony z 14 do 7 dni.
  4. Ustawienie poszczególnych kontenerów, musi sprzyjać zasadzie zachowania dystansu społecznego. Przy kontenerze może przebywać jedna osoba. Kolejne osoby oczekujące na wrzucenie surowców wtórnych zachowują odległość co najmniej 1,5 m. od siebie.