Bal Karnawałowy w  „Krainie Lodu”

 

Karnawał to miła tradycja przepełniona tańcem, muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykle ważny i wyczekiwany przez wiele tygodni.

 

W środę 10.02.2021 w naszym przedszkolu odbył się

„Zimowy Bal na pięć sal”.  

W tym roku z powodu obostrzeń związanych z pandemią bal był inny niż zwykle. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach i zabawach. Jednak wszystkie atrakcje odbywały się w osobnych salach. Motywem przewodnim naszej uroczystości była uwielbiana przez dzieci bajka pt. „Kraina Lodu”. Nie zabrakło : zimowych zagadek, tańca na lodowej krze, rzutu do celu śnieżkami, lodowych krzesełek.

Nasz bal dostarczył dzieciom wielu przeżyć i radości.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z naszych balowych sal.

 

Bal w sali nr. I

 

Bal w sali nr. II

 

Bal w sali nr. III

 

Bal w sali nr. IV i V