Wygraj prezent dla Mamy, bo jej święto tuż-tuż!

 

Do 26 maja już tylko kilkanaście dni. Z tej okazji Dom Kultury Stare Babice zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat do udziału w konkursie na najpiękniejszą pracę plastyczno-literacką, która przedstawi portret Mamy wraz z kilkoma zdaniami jej poświęconymi (życzenia, opis, wiersz dla Mamy…).

 

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!

Do wygrania m.in. rodzinna sesja fotograficzna, bilety na koncert, karnet na jogę!

 

Oto zasady konkursowe:

 

  • Do 20 maja 2021 należy przesłać e-mail zawierający zdjęcie portretu mamy wykonanego w dowolnej technice plastycznej  np. rysunek, wydzieranka, kolaż, akwarela wraz z kilkoma zdaniami poświęconymi Mamie (życzenia, opis, wiersz etc.) na adres: a.olendrowicz@domkultury-starebabice.pl wpisując w tytule wiadomości „Babickie Mamy 2021″
  • W treści e-maila należy podać informacje o uczestniku: imię, nazwisko i wiek Uczestnika, a także imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego;
  • Nadesłane zdjęcie pracy nie może przekraczać 6 MB
  • Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 26 maja 2021

 

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu zamieszczonego na naszej stronie internetowej: https://domkultury-starebabice.pl/wp-content/uploads/2021/04/Regulamin-konkursu-Babickie-Mamy-2021.pdf

 

Zachęcamy gorąco do udziału!

Zespół DK Stare Babice