Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest w różnych krajach, w różne dni w roku. W Polsce ten szczególny dzień przypada na 1 czerwca. W tym dniu tj. we wtorek 01.06.2021 roku, nie mogło być inaczej. Pamiętając o Święcie Najmłodszych, tego dnia dzieci miały wiele atrakcji. Dzień rozpoczęły o zajęć sportowych, uczyły się na czym polega współpraca w grupie, rywalizacja sportowa. Następnie komponowały własne pucharki owocowe. Zgodnie w  myśl zasady „Kto je owoce i warzywa ten zdrowie wygrywa”. Zadaniem dzieci było pokrojenie i samodzielne przygotowanie owocowego pucharka oraz degustacja. Po tak wyczerpujących zadaniach dzieci za jeden uśmiech otrzymały bilety na seans filmowy. Dzieci szczęśliwe, chętnie we wszystkich atrakcjach brały udział. Wisienką na torcie były upominki, jakie dzieci zabrały do domu.

    Wszystkim Dzieciom życzymy dużo szczęścia i uśmiechu na co dzień, nie tylko od Święta.

This slideshow requires JavaScript.

3