Dnia 23.06.2021 r odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Przedszkolu.

W tym roku bardzo nietypowo, ponieważ nie wspólnie z Rodzicami lecz w okrojonym gronie. Dzieci z grupy IV i V zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie dzieci włożyły wiele pracy. Nie zabrakło również przemówienia Pani Wicedyrektor –  Ireny Gąsińskiej, podczas którego usłyszeliśmy wiele pokrzepiających słów.

Na zakończenie uroczystości każdy Przedszkolak otrzymał od Wychowawców pamiątkowy dyplom i książkę.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom za ten wspaniały rok, Rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Mamy nadzieję, że po wakacjach wszyscy zdrowi i szczęśliwi spotkamy się w szkolnych murach, pełni energii na nowy rok szkolny.

Bezpiecznych wakacji Kochani!!!

Zapraszamy do obejrzenia filmów i fotogalerii: