W dniu 08.10.21r nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Ochotniczej Straży Pożarnej w naszej miejscowości. Dzięki życzliwości strażaków, przedszkolaki mogły bliżej przyjrzeć się ich pracy. Miały również możliwość obejrzeć sprzęt, którym posługują się strażacy podczas gaszenia pożarów, poznać ich stroje oraz podziwiać wozy strażackie.Przedszkolaki przekonały się, jak cenna i zarazem niebezpieczna jest praca strażaka. Jakie niesie ze sobą zagrożenia i ile wymaga odwagi i poświęcenia ze strony tych, którzy często ryzykują własnym życiem w celu niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. W drodze powrotnej do przedszkola dzieci odwiedziły jeszcze ,,Plac Chopina” dostarczyło to im, wiele radości. Podziwiając piękno otaczającej przyrody, mogły bawić się na placu zabaw oraz  cieszyć cudowną jesienną pogodą. Dla wielu naszych podopiecznych z pewnością był to niezapomniany dzień.

This slideshow requires JavaScript.