Poznajemy zawody naszych rodziców!

Dnia 11 października   w naszej grupie,, Myszki”  gościliśmy mamę, dziewczynki ze starszej grupy, Panią Małgorzatę specjalistę do spraw sprzedaży w firmie produkującej opakowania. Pani Małgosia wprowadziła przedszkolaki w tajniki swojej pracy.  Zapoznała dzieci z etapami produkcji opakowań. Pokazała rożne rodzaje opakowań; (plastikowe, papierowe. szklane). Zachęcała przedszkolaki do proekologicznych postaw. Opowiedziała o segregacji odpadów i powtórnym wykorzystywaniu opakowań: papierowych, szklanych i plastikowych w celu ochrony środowiska.

Największą frajdą dla dzieci był moment, gdy oglądały przez specjalny przenośny mikroskop, w powiększeniu, na tablecie faktury i wzory znajdujące się na opakowaniach, które wyglądały nieco inaczej.

Dziękujemy Pani Małgosi za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

This slideshow requires JavaScript.