Święto Pluszowego Misia!!!

Dziś 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza, najbardziej mięciutka i przyjemna postać na półkach z zabawkami – Pluszowy Miś. Z tej okazji przedszkolaki z grupy I uczestniczyły w obchodach tego święta. Świętowanie rozpoczęliśmy od wysłuchania historii powstania Pluszowego Misia.

Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnych zabaw i atrakcji, a wśród nich były:

  • zagadki: słuchowe i obrazkowe
  • zabawy taneczne przy piosenkach o tematyce misiowej
  • praca plastyczna „Miś”
  • misiowe memory
  • misiowe puzzle

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawa. Na koniec zabawy każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal i mały upominek. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne Święto Pluszowego Misia.

This slideshow requires JavaScript.