Samorząd szkolny klas 1-3 ogłasza:

 

  1. W dniu 22.04 rozpoczyna się TYDZIEŃ EKOLOGICZNY. W tym dniu będziemy świętować w naszej szkole Dzień Ziemi. Przychodzimy ubrani na zielono. Zapraszamy również wszystkie klasy 1-3 do KINA EKOLOGICZNEGO, do małej sali gimnastycznej, na 4 godz. lekcyjną.
  2. We wtorek – 23 kwietnia odbędzie się KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ – etap klasowy. Dwóch uczniów przechodzi do etapu szkolnego.
  3. W środę – 24 kwietnia zagospodarujemy przyrodniczo przestrzeń wokół szkoły, będziemy sadzić rośliny. Chętni uczniowie przynoszą do szkoły przygotowane wcześniej sadzonki bylin i innych roślin.
  4. W czwartek – 25 kwietnia odbędzie się DYSKOTEKA i POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ. W tym dniu można przyjść ubranym  w zaprojektowany przez siebie STRÓJ EKOLOGICZNY – wykonany
    z niepotrzebnych przedmiotów, odpadów,  materiałów przeznaczonych na śmietnik.
  5. W piątek odbędzie się „DZIEŃ SZTUKI ZE ŚMIECI”. Najciekawsze prace artystyczne będą pokazane na „WYSTAWIE SZTUKI ZE ŚMIECI”, zorganizowanej na korytarzu klas 1-3.
  6. W następnym tygodniu, we wtorek – 30 kwietnia odbędzie się FINAŁ KONKURSU WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ etap szkolny.

Sylwia Miksza