Międzynarodowy Dzień Kropki – 15 września

Dnia 15 września obchodzimy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia  i działania. Dzieci  uważnie wysłuchały opowiadania pt; ,, Kropka” opowiadającego o przygodzie  dziewczynki Vashti.

Opowiadanie jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.

Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas posiada jakieś zdolności i talenty, które tylko trzeba w sobie odkryć. Przedszkolaki opowiadały o  swoich zainteresowaniach i umiejętnościach. W tym dniu było dużo radości, uśmiechu i dobrej zabawy, na zakończenie której wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale.

W tym dniu nasze zabawy wypełnione były kropkami, było kolorowo, kropkowo i radośnie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia:

Zabawy i tańce przy piosenkach o kropkach;

This slideshow requires JavaScript.

Zabawy kolorowymi kropkami;

This slideshow requires JavaScript.

Prace plastyczne z motywem kropek;

This slideshow requires JavaScript.

Pamiątkowe zdjęcia z dnia kropki w przedszkolu;

This slideshow requires JavaScript.