7 listopada w Starych Babicach odbyły się zawody powiatowe  w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych w kategorii wiekowej dzieci (kl. IV-VI). Prawo startu w zawodach mieli mistrzowie gmin, wchodzących w skład powiatu warszawskiego zachodniego. W turnieju udział wzięły drużyny SP w Bieniewicach, SP w Lesznie, SP W Borzęcinie Dużym,  SP nr 1 w Łomiankach, SP w Płochocinie. Nasz zespół zajął drugie miejsce!
 
Skład reprezentacji SP w Borzęcinie Dużym: Oliwia Matusiak, Natalia Matuszewska, Gabriela Dziudzi, Julita Pawlaczyk, Martyna Sujkowska, Judyta Witt, Julia Milewska, Olga Grabowska, Zuzanna Wiernicka, Patrycja Przychocka, Patrycja Pamięta, Karolina Pamięta.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP w Lesznie
2. SP w Borzęcinie Dużym
3. SP nr 1 w Łomiankach
4. SP w Płochocinie
5. SP w Bieniewicach
 
                                                                                                                        Michał Skorupiński

                                                                                                                  BRAWO !!!