Serca przepełnione miłością dla św. Jana Pawła II w 100. rocznice urodzin od Naszych Przedszkolaków.

Z okazji uczczenia 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, dzieci z naszego przedszkola przygotowały piękne laurki.  Celem naszej akcji było  przybliżenie dzieciom sylwetki Jana Pawła II oraz propagowanie treści zawartych w Jego nauczaniu opartych na prawdzie, miłości, szacunku, tolerancji i przebaczeniu – a więc tych wartościach, które kształtujemy wśród naszych przedszkolaków.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za piękne prace i mamy nadzieję, że św. Jan Paweł II jest dumny z pokolenia małych Polaków, o których mówił:

„ … dzieci, są wiosną rodziny i społeczeństwa, nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością, która bez przerwy się otwiera”.

Niech życie i słowa Jana Pawła II zostaną w nas i przynoszą owoce w życiu codziennym!