Kolorowe jesienne liście

Jesienny koncert “Dzieci dzieciom”!

 

24 października 2022r. w naszym przedszkolu odbył się jesienny koncert pt. “Dzieci dzieciom”. Wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały piosenki o tematyce jesiennej. Tego dnia Pani Jesień zrobiła dzieciom ogromną niespodziankę – osobiście odwiedziła nasze przedszkole z koszem pełnym darów jesieni i w sukni całej w listeczki kolorowe. Wspólnie z dziećmi śpiewała i cudownie wygrywała na pianinie jesienne piosenki.

Również tego dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla naszych najmłodszych przedszkolaków – pasowanie na przedszkolaka.  Maluchy zaprezentowały krótki program artystyczny. Występując przed przedszkolną publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez Panią dyrektor na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały medale.

Dla wszystkich dzieci był to bardzo emocjonujący dzień i wspaniała uroczystość ale i też ogromna przyjemność.