Szanowni Państwo,

przystępujemy do rozbudowy drogi gminnej ul. Trakt Królewski na odcinku od ul. Wspólnej w Wojcieszynie do ul. Klonowej w Koczargach Nowych. Od poniedziałku 15 kwietnia 2024 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu zatwierdzona przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
Zmiany te spowodują utrudnienia w komunikacji. Rozbudowywany odcinek ulicy Trakt Królewski zostanie zamknięty dla ruchu z wyjątkiem mieszkańców ulicy i służb porządkowych.
Autobus komunikacji publicznej -linia 729 i autobusy szkolne nie będą jeździły ul. Trakt Królewski, tylko wyznaczonym objazdem.

Autobusy linii 729 jadące z Warszawy w kierunku Borzęcina Dużego, nie będą skręcać w ul. Szkolną,  pojadą prosto ulicą Warszawską do ul. Spacerowej i dalej starą trasą. Jadąc w kierunku do Warszawy autobusy nie będą skręcały w ul. Królewicza Jakuba, tym samym dla linii 729 nie będą funkcjonowały przystanki: Zalesie 01 i 02, Wojcieszyn-ARiMR 01 i 02, Wojcieszyn-Górki 01 i 02, Wrzosowa 01 i 02,  Koczargi Stare 01 i 02 oraz Zielonki-Wieś 03.

 

Z poważaniem

 

Kamil Sagan

Referat Wspólnej Obsługi Jednostek

Urząd Gminy Stare Babice

ul. Rynek 32

05-082 Stare Babice