KADRA PEDAGOGICZNA NASZEJ SZKOŁY
Dyrektor: Beata Błaszczak
Wicedyrektor: Agnieszka Matuszewska
Wicedyrektor: Justyna Szczepanik
Klasa | Nazwisko i imię wychowawcy |
Ia | p.Kozaryna Małgorzata |
Ib | p.Miksza Sylwia |
Ic | p.Sołdaczuk Justyna |
IIa | p.Chruścińska Renata |
IIb | p.Wawrzyniecka Paulina |
IIIa | p.Rutkowska Agnieszka |
IIIb | p.Smolarek Beata |
IVa | p.Goralewska Maria – zajęcia rewalidacyjne |
IVb | p.Skorupiński Michał – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa |
Va | p.Mastalerz Marek – historia, wiedza o społeczeństwie |
Vb | p.Sowińska Katarzyna-matematyka, język angielski |
VIa | p.Rutkowski Tomasz- zajęcia rewalidacyjne |
VIb | p.Czajczyńska –Mastalerz Ewa – język polski |
VIIa | p.Szerszeń Aneta – język angielski |
VIIb | p.Ewelina Olszewska – informatyka, technika |
VIIIa | p.Leśniewski Jacek – wychowanie fizyczne |
VIIIb | p.Walendzik Natalia – język polski, logopedia |
p.Barcz Agnieszka – nauczyciel współorganizujący kształcenie | |
p.Czarkowski Przemysław- matematyka | |
p.Flis Zofia- język niemiecki | |
p.Gąsińska Irena- wicedyrektor | |
p.Goraj Kinga- język polski, logopedia | |
p.Helicka Katarzyna – muzyka, język angielski | |
p.Jaworska Grażyna- nauczyciel bibliotekarz, zajęcia świetlicowe | |
p.Jaźwińska Iwona- język angielski | |
p.Kalinowska Teresa- religia | |
p.Kozłowska Małgorzata- język polski | |
p.Krasnodębska Jolanta – pedagog szkolny, zajęcia świetlicowe | |
p.Kubik Robert – plastyka | |
p.Kulczycki Dominik- religia | |
p.Leśniewski Michał- gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna | |
p.Lewandowska Anita- nauczyciel współorganizujący kształcenie | |
p.Matuszewska Agnieszka- wicedyrektor, pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie | |
p.Musik Elżbieta- chemia | |
p.Piwowarska Agnieszka- nauczyciel współorganizujący kształcenie | |
p.Sadło Małgorzata – logopedia, zajęcia świetlicowe | |
p.Szczepanik Justyna – zajęcia rewalidacyjne | |
p. Świątek Barbara- matematyka | |
p.Walada Krystyna- religia | |
p.Warot Magdalena- psycholog | |
p.Walkowiak Elżbieta- nauczyciel współorganizujący kształcenie | |
p.Wróblewska Agnieszka- fizyka | |
p.Zając Michał- język angielski | |
p.Załoga Monika- zajęcia świetlicowe | |
p.Żochowska Karolina- przyroda, biologia |
GODZINY DOSTĘPNOŚCI
L.P. |
IMIĘ I NAZWISKO |
DZIEŃ
|
GODZINA |
SALA |
1. |
p.Barcz Agnieszka |
Wtorek | 7.45-8.45 | 30 |
2. |
p.Chruścińska Renata |
piątek
|
7:55-8:55 | 86 |
3. | p.Czajczyńska-Mastalerz Ewa |
czwartek
|
7.55 – 8.55 | 30 |
4. | p.Czarkowski Przemysław
|
piątek | 15:35-16:35 | 42 (stare 30) |
5. |
p.Flis Zofia
|
środa | 15.35 – 16.35 | 46 |
6. |
p.Goraj Kinga
|
piątek | 7.00-8.00 | 41 |
7. | p.Goralewska Maria
|
Wtorek
Piątek |
7.30-8.00
7.30-8.00 |
47 |
8. |
p.Helicka- Zawada Katarzyna |
czwartek | 7.55-8.55 | 85 |
9. |
p. Jaworska Grażyna |
piątek | 13.30-14.30 | 45 |
10. | p. Jaźwińska Iwona |
Czwartek
|
15.40-16.25 | 40 |
11. |
p. Kalinowska Teresa |
Wtorek | 7.00- 8.00 | 84 |
12. | p. Kozaryna Małgorzata |
poniedziałek
|
14.45 -15.45 | 87 |
13. | p. Kozłowska Małgorzata | czwartek | 15.40-16.25 | 31 |
14. | p.Krasnodębska Jolanta |
czwartek
|
15.30-16.30 | 51 |
15. | p.Kubik Robert | Wtorek | 16.25-17.25 | 14 |
16. |
ks. Kulczycki Dominik
|
Poniedziałek | 7:00 – 8:00 | Sala nr 32. |
17. |
p.Leśniewski Jacek
|
Poniedziałek | 14.45-15.45 | Pokój nauczycieli wf |
18. |
p.Leśniewski Michał
|
Czwartek | 14.50-15.35 | Pokój nauczycieli wf |
19. |
p.Lewandowska Anita
|
Poniedziałek | 14.45-15.45 | 84 |
20. |
p.Mastalerz Marek |
wtorek | 16.25 – 17.25 | 38 |
21. | p.Miksza Sylwia | wtorek | 7.00 – 8.00 |
87
|
22. |
p.Musik Elżbieta
|
wtorek | 7.15-8.00 | 38 |
23. |
p.Olszewska Ewelina
|
piątek | 13.40 – 14.40 | 41 |
24. |
p.Piwowarska Agnieszka
|
Piątek | 11.30 – 12.30 | 46 |
25. |
p.Rutkowska Agnieszka
|
Piątek | 11.30 – 12.30 | 79 |
26. |
p.Rutkowski Tomasz
|
wtorek | 11:50-12:50 | 40 |
27. |
p.Sadło Małgorzata
|
poniedziałek | 11:30-12:30 | sala informatyczna na parterze |
28. |
p.Skorupiński Michał
|
wtorek | 7:30-8:30 | Pokój nauczycieli wf |
29. |
p.Smolarek Beata
|
piątek | 7.00 – 8.00 |
Sala niebieska 85 |
30. |
p.Sołdaczuk Justyna |
piątek | 8.50-9.50 | sala informatyczna na parterze |
31. |
p.Sowińska Katarzyna |
piątek | 7.00-8.00 | 65 |
32. |
p.Szerszeń Aneta
|
poniedziałek | 15.40-16.20 | |
33. |
p. Szram Grzegorz
|
Wtorek | 15.40-16.25 | 41 |
34. |
p.Świątek Barbara
|
środa | 07.15 – 8.00 | 42 |
35. | p. Walada Krystyna
|
Środa | 10.45-11.30 | 44 |
36. | p.Walendzik Natalia | piątek | 07:15-08:00 | 31 |
37. |
p. Walkowiak Elżbieta
|
piątek | 10.30-11.30 | sala informatyczna na paterze |
38. |
p.Warot Magdalena |
Wtorek | 12.30-30.30 | 50 |
39. |
p.Wawrzyniecka Paulina |
poniedziałek | 14.45-15.45 | 86 |
40. |
p.Wróblewska Agnieszka
|
środa | 7:00-8:00 | 38 |
41. |
p.Zając Michał
|
Środa | 14.50-15.35 | 30 |
42. |
p.Załoga Monika
|
Poniedziałek | 15.00-16.00 | Sala informatyczna mała szkoła |
43. |
p.Żochowska Karolina
|
środa | 14.45-15.45 | 32 |