Kolorowe balony, maska karnawałowa

Bal karnawałowy 2023!

17 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy!

Tego dnia dzieci były przebrane za swoich ulubionych bohaterów bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, strażaków, policjantów, piratów, Batmana, Spider-Mana…  nie sposób zliczyć.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola animatorów – którzy, poprowadzili całe wydarzenie. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Nasze dzieci świetnie się bawiły w rytm muzyki, która porywała wszystkich uczestników balu do tańca. Przedszkolaki brały również udział w najróżniejszych konkursach. Miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.