Szczęśliwa rodzina: mama, tata i dzieci.

Dzień Mamy i Taty:)

Dzień Mamy i Taty to szczególny dzień w życiu przedszkola.  Z tej okazji 27 maja do naszego przedszkola zostali zaproszeni Rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w tej uroczystości. Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do występu. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny. Swój występ rozpoczęły od powitalnego wierszyka.

Po zakończonej części artystycznej, dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Fotorelacja z występu gr I i II.

Fotorelacja z występu gr III.

KOCHANI RODZICE

ŻYCZYMY WAM SPEŁNIENIA MARZEŃ,

ALE NIE TYCH MÓWIONYCH GŁOŚNO,

TYLKO TYCH, KTÓRE MACIE W SERCU – DLA SIEBIE …