Książka i kwiaty wiosenne.

W piątek 12 maja w naszym przedszkolu, odbył się konkurs recytatorski pt. „Wiosna w poezji dziecięcej.” Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności i umiejętności recytatorskich przedszkolaków, oraz zachęcanie do występów przed publicznością.

Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Mali artyści dzielnie pokonywali tremę, dowodem tego była piękna recytacja przygotowanych wierszyków. Nie sposób było wybrać, kto był najlepszy… Po burzliwych obradach, Jury zdecydowało przyznać równorzędne nagrody, ponieważ każda interpretacja wiersza była wyjątkowa… 

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Ten dzień był pełen miłych przeżyć i emocji, który zakończył się sesją zdjęciową naszych małych artystów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.