Świety Mikołaj

Dnia 14 grudnia do naszego przedszkola zawitał teatrzyk, który przywiózł ze sobą nie tylko przepiękną opowieść o “Mikołaju ze świątecznej krainy”, ale mieliśmy także ogromny zaszczyt gościć samego Świętego Mikołaj. Święty zgodnie z obietnicą przybył do naszych dzieci z prezentami. Tego dnia panowała ogromna radość na twarzach przedszkolaków, dlatego też zabawy było co niemiara…

Dziękujemy i zapraszamy za rok kochany Święty Mikołaju!!!

 

Zdjęcie pamiatkowe ze Św Mikołajem gr IV. Zdjęcie pamiatkowe ze Św Mikołajem gr III. Zdjęcie pamiatkowe ze Św Mikołajem gr II. Zdjęcie pamiatkowe ze Św Mikołajem gr V. Zdjęcie pamiatkowe ze Św Mikołajem gr I. Zabawa ze Św Mikołajem. Zabawa ze Św Mikołajem Zabawa ze Św Mikołajem Zabawa ze Św Mikołajem Zabawa ze Św Mikołajem Zabawa ze Św Mikołajem Zabawa ze Św Mikołajem Zabawa ze Św Mikołajem Rozpakowywanie prezentu od Św Mikołaja. Rozpakowywanie prezentu od Św Mikołaja.