Drodzy Rodzice i Uczniowie, Wasza pomoc dotarła do KYANYA PARENTS PRIMARY SCHOOL w Ugandzie. 
Okazaliście się Państwo niezwykle hojni. W czasie kiermaszu charytatywnego zebraliśmy 2040 złotych. Zebrana kwota wystarczy na położenie tynku we wszystkich pomieszczeniach klasowych. 
Oprócz pieniędzy uczniowie z ugandyjskiej szkoły otrzymali  walizkę pełną pomocy naukowych. 
Zamieszczamy poniżej fragment maila,  który otrzymaliśmy od KYANYA SCHOOL. 
Greetings  Headteacher  in Borzecin Duzy and the  entire school  community. Thank you very very much for your kindness and for the support you sent to the  school. All we say is to say thank you very very much  from the  bottom of  our  hearts.  Please extend our  sincere thanks to all who participated in this noble and kind  event.  Greetings and love from  Kyanya Parents Primary School Directors,  Staff, Pupils,  Parents and the entire community with  thanksgiving.
Merry Christmas and a Happy New Year 2024. SCHOOL in Uganda.
Pozdrowienia dla pani  Dyrektor szkoły w Borzęcinie Dużym i całej społeczności szkolnej. Bardzo dziękujemy za życzliwość i wsparcie okazane szkole. Dziękujemy z całego serca.  Prosimy o przekazanie naszych szczerych podziękowań wszystkim, którzy wzięli udział w tym szlachetnym i miłym wydarzeniu.  Pozdrowienia i miłość od Dyrektorów Szkoły Podstawowej Kyanya Parents, Personelu, Uczniów, Rodziców i całej społeczności.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024. SZKOŁA w Ugandzie.
                                                           Maria Goralewska, Ewelina Olszewska i Iwona Jaźwińska