W dniu 15 lutego 2024r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach odbyły się Powiatowe Finały w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii “Młodzież”. W zawodach wystartowało 9 zespołów. Nasi chłopcy zajęli II miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Szewińskiej w Łomiankach
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Grupy Kampinos w Borzęcinie Dużym
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim
4. miejsce SP Płochocin
5-9. miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Błoniu, Szkoła Podstawowa w Izabelinie, Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Lesznie, Szkoła Podstawowa im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli.

Michał Leśniewski
Jacek Leśniewski