Pluszowe misie

Święto Pluszowego Misia!

25 listopada w naszym przedszkolu dzieci świętowały urodziny Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Tego dnia spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie rozwiązywały quizy o misiach, które występują w bajkach, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Ja jestem niedźwiadek”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w zabawach ruchowych a na koniec każda grupa wykonała tort i plakat dla misia.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był bardzo radosny. Dzieci świetnie się bawiły, były szczęśliwe, że mogły w tym dniu spędzić czas ze swoim ukochanym misiem. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie długo w pamięci naszych przedszkolaków.