Wizyta w szkolnej bibliotece!

Dzieci z grupy  I i II wybrały się w piątek do szkolnej biblioteki. Celem tej wycieczki było zapoznanie naszych małych przedszkolaków jak należy się zachować w takim miejscu oraz co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki. Dzieci poznały również zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci opowiadały jakie najbardziej lubią bajki i baśnie, które czytają im rodzice. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie zaprezentowała kilka ciekawych książek, które mogły zainteresować dzieci. Na koniec dzieci wręczył Pani bibliotekarce laurkę z podziękowaniami. Spotkanie odbywało się w miłej atmosferze.  Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia.