autokar

8 maja nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do “Domu pracy twórczej Granica” w Józefowie. To urokliwe miejsce, które znajduje się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Tego dnia przywitała nas piękna słoneczna pogoda. Przedszkolaki wzięły udział w atrakcyjnych warsztatach sensoryczno-muzycznych oraz warsztatach plastyczny. Na zakończenie dnia czekały na nas kiełbaski z grilla i ciepła herbatka. To był dzień pełen wspaniałych wrażeń i niespodzianek!

 

 

Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica- gr I. Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica - gr I. Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica - gr I. Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica - gr I. Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica - gr I. Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica gr I. Wycieczka do Domu Pracy Twórczej Granica gr I.