Trójka dzieci z plecakami

22 listopada grupa IV i V wybrała się na wycieczkę do Smart Kids Planet do sali zabaw w fabryce Norblin. Dzieci świetnie się bawiły przyswajając kompetencje przyszłości w różnych „stacjach”, gdzie mogły wykorzystać swoje pomysły i kreatywność. Uczestniczyły też w warsztatach naukowych, oglądając doświadczenia z użyciem suchego lodu. Czas tam spędzony na pewno będzie miłym wspomnieniem i zachętą do własnych eksperymentów.

 

Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina. Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina. Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina. Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina. Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina. Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina. Wycieczka do Smart Kids Planet w fabryce Norblina.