Kot w butach
5 grudnia przedszkolaki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Teatru na spektakl pt. “Kot w Butach”.

Dzieci obejrzały wyjątkowy spektakl opowiadający o mądrym, sprytnym a zarazem przedsiębiorczym kocie, który swoją przebiegłością sprawia, że jego pan odnosi sukces. Piękna scenografia, wspaniała gra aktorska, humorystyczne dialogi oraz efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że dzieci jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniosły się w świat bajki. Czas w Teatrze minął nam bardzo szybko jednak wrażenia oraz pozytywne emocje pozostaną z nami na długo.

Wycieczka do Teatru na spektakl pt. "Kot w butach". Wycieczka do Teatru na spektakl pt. "Kot w butach". Wycieczka do Teatru na spektakl pt. "Kot w butach". Wycieczka do Teatru na spektakl pt. "Kot w butach". Wycieczka do Teatru na spektakl pt. "Kot w butach". Wycieczka do Teatru na spektakl pt. "Kot w butach".