16 listopada klasy ósme pojechały na wycieczkę do siedziby Polskiego Radia. Aktor- p. Zbigniew Kozłowski zapoznał uczniów z historią Polskiego Radia oraz pracą radia w czasach nam współczesnych. Dzieci miały okazję obserwować realizację audycji „na żywo” w studiach Czwórki, Polskiego Radia Kierowców i Polskiego Radia Dzieciom. Drugim punktem wycieczki był spektakl teatralno-muzyczny w Studio Buffo. Recital „Romeo i Julia” jest inspirowany dramatem Shakespeare’a, zachwyca swoją oryginalnością i nowatorstwem. Jest to zaskakujące zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach. Po obejrzanym przedstawieniu uczniowie w dobrych humorach wrócili do szkoły.

Maria Goralewska, Michał Leśniewski, Michał Skorupiński