Przygotowania do tego wyjazdu trwają zawsze długo. Uczniowie tworzą kartki, pracują pilnie nad przedstawieniem, ustalamy terminy z księdzem T. Bożełko i Fundacją Dobrze, że jesteś. Wreszcie mocno trzymamy kciuki żeby Centrum Onkologii nie było zamknięte dla odwiedzających, a nasi uczniowie byli zdrowi 😊

10 stycznia 2024roku uczniowie klasy VII B i VIB pojechali do Centrum Onkologii z przepięknym przedstawieniem świątecznym, które przygotowała p. Ewa Czajczyńska-Mastalerz. Młodzi ochotnicy pod opieką wolontariuszy z Fundacji chodzili po oddziałach szpitalnych i zapraszali pacjentów na przedstawienie. W czasie odwiedzin dzieci obdarowały pacjentów własnoręcznie wykonanymi kartkami. W czasie występu pt. Nauczmy się żyć obok siebie Uczniowie z dużym zaangażowaniem przypomnieli to, co w świętach jest najważniejsze.
               Po przedstawieniu cała sala śpiewała kolędy przy przepięknym skrzypcowym podkładzie p. Katarzyny Helickiej-Zawada.

 

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt.

 

 

Ewa Czajczyńska – Mastalerz

Maria Goralewska

Katarzyna Helicka -Zawada

Iwona Jaźwińska